Marantz CD5004 stříbrný značky Marantz - 2099

image for Marantz CD5004 stříbrný provided by Zítra doma

Režim Audio EX(clusive) dále zvyšuje kvalitu zvuku vypnutím různých funkcí, které nejsou využívány, například digitálního výstupu a regulace rychlosti přehrávání.

Jeho klíčovou předností je opětovně vylepšená reprodukce vysoce kvalitních nosičů . HDAM SA2 Společnost Marantz vyvinula vlastní diskrétní plošné spoje nahrazující standardní integrované obvody.

Tyto moduly HDAM jsou složeny z diskrétních součástek s krátkými a zrcadlenými cestami pravého a levého kanálu.

CD přehrávač Marantz CD5004 si poradí s disky CD, CD-R a CD-RW, ale i komprimovanými soubory MP3 a WMA. Funkce Auto Music Scan (AMS) umožňuje rychlé vyhledání hudby na disku a funkce Quick Replay slouží k opakovanému přehrávání oblíbených pasáží. Konstrukce obvodů CD přehrávačů Marantz zajišťuje zlepšení stereofonního obrazu právě s pomocí takřka dokonalé symetrie uspořádání levého a pravého kanálu. Dosahuje jí s pomocí osazení součástkami nejvyšší kategorie, například renomovaným D/A převodníkem CS4392 nebo vlastním firemním modulem Marantz HDAM-SA2.

Parametry a specifikace: Přehrávání: Kompatibilita s disky CD: CD / CD-R/RW / WMA / MP3 Podpůrná data: CD-Text / ID3 Tag / WMA Meta Tag Verze HDAM: SA2 Zvukové charakteristiky: D/A převodník: vícebitový, Delta-Sigma Kmitočtová charakteristika: 20…

Výbavu tohoto audiofilního přehrávače završují vyladěný sluchátkový výstup, snadno čitelný displej a intuitivní dálkový ovladač. Zlacené analogové konektory cinch pak minimalizují kvalitativní ztrátu na kontaktech při přenosu signálu do zesilovače.

Plní stejnou funkci, jako operační zesilovače s běžnými integrovanými obvody, ale mnohonásobně je překonávají v ohledu rychlosti přeběhu a potlačení šumu, což se projevuje v mnohem dynamičtějším, přesnějším a detailnějším přednesu.

Symetrické signálové cesty K dosažení nejlepšího přednesu je třeba, aby byly signálové cesty krátké, přímé a zrcadlově symetrické.

Hodnoceno zákazníky 3.7/5 dle 19 hlasů and 13 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2099Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty